Usługi transportowe Integral Logistics
facebook

Transport międzynarodowy

Przedmiotem działalności Integral Logistics Sp. z o.o. jest transport międzynarodowy i krajowy dla klientów polskich i zagranicznych. Naszą specjalnością jest transport i spedycja towarów neutralnych i niebezpieczny transport ADR dla wielu branż gospodarki takich jak np. papiernicza, drewniana, automotive, stalowa, chemiczna, budowlana, elektroniczna, przemysłowa itd.

Usługi transportowe

Realizujemy kompleksowy i profesjonalny transport. Jeździmy do krajów takich jak: Anglia, Niemcy, Belgia, Holandia, Benelux – naszą specjalnością jest transport i spedycja do/z tych krajów, ale równie skutecznie realizujemy usługi transportowe do krajów skandynawskich oraz Litwy, Łotwy, Estonii i krajów Bliskiego Wschodu.

Spedycja międzynarodowa

Nasza firma dysponuje najnowszej generacji pojazdami marki DAF XF, które spełniają wysokie europejskie standardy norm spalin - EURO5, a także nowoczesnymi naczepami znanych i największych w Europie producentów naczep tj. KOGEL oraz KASSBROHER wyposażonych w maty antypoślizgowe, pasy, deski aluminiowe, deski rozporowe.

Oferujemy szybki i bezpieczny transport krajowy i międzynarodowy oraz możliwa jest różnego rodzaju spedycja międzynarodowa i krajowa. Naszą domeną jest dobrze wyposażona flota, szybkość i solidność oferowanych Państwu przewozów.

Aby uzyskać jak największa satysfakcję i zadowolenie klientów oraz sprostać dużej konkurencji, firmy transportowe muszą cały czas poszerzać swój obszar działania, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się gospodarce i za potrzebowaniom klientów otworzyliśmy nowy oddział na Pomorzu, ściśle współpracujący z siedzibą w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Transport całopojazdowy

  • Nowoczesna flota
  • Transport i spedycja międzynarodowa
  • Usługi transportowe z / do wielu krajów Europejskich
Sprawdź

Transport drobnicowy

  • Szybkie dostawy
  • Transport międzynarodowy i krajowy
  • Bezpieczeństwo przesyłek

Sprawdź

Przeprawy promowe

  • Booking ferry crossings
  • Tunele i mosty
  • Atrakcyjne ceny

Sprawdź
Integral Logistics Sp. z.o.o
ul. Równa 1, Majdan
05-462 Wiązowna
Integral Logistics o/Kościerzyna
ul. Wejhera 16
83-400 Kościerzyna
Spedycja / transport Warszawa
tel. +48 58 681-44-64
Spedycja / transport Kościerzyna
tel. +48 58 681-44-64